רעיונות למתנות יוקרתית לגבר

ספטמבר 23, 2021

לעיתים נדמה כי עידן הטכנולוגיה העלים את המתנות היוקרתיות לגבר. ייתכן שתופתעו לשמוע כי מדובר בסברה שגויה. חנויות המתנות לגבר פורחות בשנים האחרונות למרות צמיחת הטכנולוגיה. העטים הנובעים ניצחו בתחרות את הגאדג’טים המתוחכמים והם ללא ספק היו ונשארו מתנה לגבר שכל אחד צריך להכיר.
בשורות הבאות נציין עבורכם מתנות יוקרתיות שכל גבר ישמח לקבל בהתאם לסכום שאתם מעוניינים להשקיע. 

לבחירת מתנה יוקרתית לגבר >>

מתנה יוקרתית לגבר בטווח מחירים שנע בין 40-150  ש”ח

ריכזנו עבורכם 4 מתנות יוקרתיות לגבר שהמחיר המקסימלי שתשלמו על כל אחת מהן היא 150 ש”ח, יש כמה אפשרויות שעומדות לפניכם בתקציב זה:

עט יוקרתי

זוהי מתנה לגבר ואין זה משנה אם מדובר בקרוב משפחה, מכר או קולגה. למתנה זו יש יתרון משמעותי – ניתן להעניק אותה לכל גבר באשר הוא.
ללא קשר לתחום העיסוק, סגנון הלבוש או הגיל של הגבר שצפוי לקבל את המתנה. עט יוקרתי זוהי המתנה המדויקת עבור גבר מגיל 20 ומעלה, שעוסק בכל מקצוע שהוא ולובש ביום יום בגדי קז’ואל ועד חליפות מחויטות.

עפרון מכני יוקרתי

את העפרון המכני היוקרתי כדאי שתעניקו לגבר שיהיה בו צורך. זה יכול להיות גבר בתחום שעכולל כתיבה או שרטוט ידני – ומחיקה

מחברות מעוצבות

ישנם לא מעט גברים שבוחרים לעשות שימוש בדפי תזכורות קנים. מחברות מעוצבות זו מתנה לגבר שצריך לערוך שינוי משמעותי בחיים שלו ולעבור לכתיבה מסודרת במחברת. בחירה במחברת מעוצבת כמתנה עשויה לשנות לגבר את החיים. הסיבה לכך היא שמעתה ואילך, הוא צפוי להניח את הפתקים הקטנים בצד ולבחור במחברת יוקרתית בעלת סטייל שתאפשר לו לא רק להיראות טוב, אלא גם למצוא את התזכורות שלו בקלות.

מחברות עור ודמוי עור

רכישה של מחברת בעלת כריכת עור או כריכה דמוית עור יוקרתית מתאימה לגברים שתוארו בפסקה הקודמת. אם אתם מחפשים מתנה לגבר שחובב עור, זו הבחירה הנכונה עבורכם.
ראוי לציין כי בשנים האחרונות ישנם לא מעט גברים שבחרו להיות צמחוניים או טבעוניים. בחירה זו מונעת מהם לעשות שימוש במוצרים שכוללים עור. לגברים אלו ניתן לקנות מחברות עם כריכה דמוית עור יוקרתית. 


מתנה יוקרתית לגבר בטווח מחירים שנע בין 180-400  ש”ח 

בשורות הבאות נציג בפניכם 2 אפשרויות למתנות יוקרתיות עבור גברים שמעריכים עטי יוקרה.

נרתיק מעור ודמוי עור 

אם אתם מחפשים מתנה לגבר שיודע להעריך עטים יוקרתיים, כדאי שתכירו את הנרתיקים היוקרתיים שמאפשרים לשמור על העטים בסטייל. ניתן להניח בנרתיק את מגוון עטים היוקרתיים ולשמור עליהם מפני נזקים.
להלן כמה פרטים שחשוב שתדעו על נרתיקי העור ודמויי העור:

  • הנרתיקים מיוצרים על ידי חברות מובילות
  • מדובר בעבודה איכותית
  • ניתן לבחור בדגמים שעשויים מעור או מחומר דמוי עור
  • הנרתיקים נשמרים לאורך זמן 

מתנה יוקרתית לגבר בטווח מחירים באזור 400 ש”ח 

אם אתם מחפשים מתנה לגבר ועומד לרשותכם תקציב שנע באזור ה- 400 ש”ח, עומדות בפניכם מספר אפשרויות והבחירה צפויה להיות קשה. אנו נציג בפניכם כעת את 2 האפשרויות העיקריות ונרחיב בהמשך אודות אפשרויות נוספות שתוכלו למצוא בסכום גבוה יותר.

עט כדורי יוקרתי 

עט כדורי יוקרתי זוהי גם כן מתנה שמתאימה לכל גבר באשר הוא. כל גבר ישמח לשלוף את העט הכדורי היוקרתי שקיבל במתנה כדי לחתום על מסמכים.
ניתן למצוא עטים כדוריים במגוון צבעים (ירוק, אדום, כחול וכו’), כך שניתן לבחור את הצבע המתאים למקבל המתנה. אם אתם מעוניינים להשקיע מעט יותר, אפשר גם לרכוש 2 עטים בצבעים שונים. שימו לב שבחירה זו צפויה לעלות לכם פי 2.

עטים נובעים

אם כבר מתנה לגבר, אז רק העטים היוקרתיים והמעוצבים להפליא של TWSBI. אם טרם הכרתם את העטים של החברה, נשמח ליידע אתכם כי מדובר בעטים שקופים שמאפשרים למשתמש לראות את כמות הדיו שיש בעט (כך שניתן לדעת מתי הדיו צפוי להיגמר) צבע הדיו והמנגנון הפנימי של העט. זוהי מתנה יוקרתית וייחודית שכל גבר ישמח לקבל.
גם כאן תוכלו למצוא עטים במגוון של צבעים, כך שכדאי שתבררו מראש מהו הצבע המועדף על מקבל המתנה.

מתנה יוקרתית לגבר בסך 500  ש”ח ומעלה

אם זהו התקציב שלכם עבור מתנה לגבר, יש מישהו שעדיין לא יודע שהוא הולך לקבל מתנה ייחודית ובלתי נשכחת.
הכוונה כמובן לעט נובע של החברות המובילות. לגברים מוערכים במיוחד, ניתן לרכוש גם חבילה שכוללת עטים נובעים יוקרתיים, דיו ונרתיק.
את כל אלה ועוד ניתן למצוא בחנות דנה עטים. בחנות האינטרנטית תוכלו לערוך חיפוש לפי שם החברה ו\או לפי טווח המחירים שאתם מעוניינים להשקיע עבור מתנה לגבר, ואם אתם מגיעים לתל אביב, מוזמנים גם לחנות בדיזינגוף סנטר ונשמח לעמוד לשירותכם.
בחירה במוצרים של דנה עטים כמתנה לגבר תאפשר לכם להיות בטוחים שבחרתם נכון.

לבחירת מתנה יוקרתית לגבר >>

0