רעיונות למתנות יוקרתיות לרופא

ספטמבר 23, 2021

רופאים משנים חיים של אנשים. החל מתינוקות רכים ועד קשישים, כולם פוגשים לפחות רופא אחד במהלך חייהם שמסייע בהתנהלות אל מול קושי מסוים.
במקרים רבים, לאחר טיפול שצלח, מטופלים מרגישים צורך להעניק מתנה לרופא המטפל, כהוקרת תודה לאחר שקיבלו ממנו ליווי, סייע וריפוי.
כדי לחסוך מכם את ההתלבטות בין זר פרחים, בקבוק יין או כל מתנה בנאלית אחרת. ריכזנו עבורכם מספר מתנות יוקרתיות, כך שתוכלו לבחור מתוכן את המתנה היוקרתית שמתאימה לתקציב שלכם, כזו שתשמש אותו על בסיס יום יומי. 

לבחירת מתנה יוקרתית לרופא >>

מתנה יוקרתית לרופא בטווח מחירים שנע בין 40-150  ש”ח 

אם טווח המחירים שעומד ברשותכם נע בין 40-150 ש”ח, אתם יכולים לבחור באחת או יותר מ-4 המתנות הבאות:

עט יוקרתי

אחת הפעולות שרופאים רבים מבצעים באופן יום יומי בתדירות גבוהה מאוד היא חתימה על מסמכים. כך שעט יוקרתי זו בחירה מצוינת כאשר מחפשים מתנה לרופא. בטווח המחירים הנבחר, תוכלו למצוא מגוון מצומצם של עטים יוקרתיים. אך כל בחירה בעט יוקרתי, בכל מחיר שיהיה, תהיה בחירה נבונה ושימושית עבור הרופא.

עפרון מכני יוקרתי

במקרים רבים, רופאים זקוקים לעפרון כדי לבצע רישומים שניתנים למחיקה בסופו של דבר. ייתכן שלא ראיתם עד היום רופא שעושה שימוש בעפרון עופרת פשוט במהלך עבודתו (ואם כן, זו הזדמנות מצוינת לקנות לו עפרון מכני יוקרתי).
עפרון מכני יוקרתי זו מתנה לרופא שתאפשר לו להשתמש בעפרון בסטייל.

מחברות מעוצבות

מחברות מעוצבות יכולות לשמש את הרופא באופן מקצועי או אישי, בשימוש ביתי או משרדי. בכל אופן, זו מתנה שימושית ביותר שמאפשרת לרופא להיזכר בהוקרת התודה שלכם.
אם תבחרו להעניק לרופא שלכם מחברת או מחברות מעוצבות, כדאי שתוסיפו הקדשה אישית על הכריכה או בתוך המחברת. מתנה לרופא צריכה להיות עם הקדשה, כזו שתאפשר לו להציג בפני הקולגות, החברים ובני המשפחה את המתנה ולספר אודות המטופלים המיוחדים ששימחו אותו. 

מחברות עור ודמוי עור

ידוע כי מתנה לרופא צריכה להיות בסטייל. בטווח המחירים הנוכחי, אתם לא תמצאו יותר סטייל ממחברות עור או דמויות עור. מדובר במחברות בעלות כריכה קשה שעטופות בעור או חומר דמוי עור בגוונים שונים לבחירתכם.
אם הספקתם לערוך היכרות מעמיקה עם הרופא המטפל ואתם יודעים שהוא אינו חובב עור, תוכלו לבחור באפשרות הטבעית, הלא היא מחברת בעלת כריכה דמוית עור.

מתנה יוקרתית לרופא בטווח מחירים שנע בין 180-400  ש”ח 

עבור מי מכם שמעוניינים לקנות מתנה לרופא בטווח המחירים שמופיע לעיל, כדאי שתדעו שעומדת בפניכם האפשרות היוקרתית הבאה:

נרתיק מעור ודמוי עור 

תוהים אם הרופא שלכם יעשה שימוש בנרתיק מעור או מחומר דמוי עור? יש לנו שני סימנים שיאפשרו לכם לדעת בוודאות שהרופא שלכם צריך נרתיק מעור לעטים, להלן הסימנים הללו:

  1. הרופא שלכם מחזיק בעט יוקרתי שנתלה על כיס החולצה 
  2. הרופא שלכם מחזיק בכמה עטים שמפוזרים על גבי השולחן

אלו סימנים מובהקים לכך שהרופא שלכם צריך נרתיק מעור שיאפשר לו לאחסן את העטים היוקרתיים שברשותו. חשוב לציין כי הנרתיק מאפשר לעטים להישמר לאורך זמן, כך שמדובר במתנה מושלמת עבור הרופא שלכם.
אם תבחרו במתנה זו ותגיעו לביקור אצל הרופא בשלב מאוחר יותר, סביר להניח שתראו כי העטים נעלמו מכיס החולצה או השולחן והועברו לנרתיק יוקרתי.

מתנה יוקרתית לרופא בטווח מחירים באזור 400 ש”ח 

2 האפשרויות הבאות עומדות בפני מי מכם שמעוניינים להשקיע 400 ש”ח בערך על מתנה לרופא:

עט כדורי יוקרתי 

עט כדורי יוקרתי הוא אחד מהאביזרים הנפוצים והחיוניים ביותר עבור כל רופא באשר הוא. העט כבר מזמן הפך להיות אביזר אייקוני אופנתי לבעלי מעמד גבוה. אז אם אתם מחפשים מתנה איכותית ויוקרתית, עט כדורי זו הבחירה המתאימה עבורכם. 

עטים נובעים

העט הכדורי נחשב לאביזר אייקוני אופנתי לבעלי המעמד הגבוה, אך עט נובע עוקף אותו בכמה רמות.
רופאים עם סטייל ישמחו להתהדר בעט נובע יוקרתי של TWSBI. אם טרם הכרתם את העטים של החברה, מדובר בעטים שקופים ויפים שמקבלים את הצבע של הדיו שבתוכם.
אם אתם מחפשים מתנה לרופא עם סטייל, זו המתנה המושלמת.

מתנה יוקרתית לרופא בסך 500 ש”ח ומעלה

אם אתם מוכנים להשקיע ברופא שלכם בסכום שעולה על 500 ש”ח, אתם יכולים לבחור בעט נובע של אחת החברות המובילות. לרופאים מוערכים במיוחד, ניתן גם לרכוש חבילה שכוללת עטים נובעים יוקרתיים, דיו ונרתיק מעור\דמוי עור בהתאם לטווח המחירים המתאים לכם.
כך תוכלו להיות בטוחים שהרופא שלכם קיבל חבילה יוקרתית, שימושית ובלתי נשכחת.

כעת, נותר לכם רק לבחור מתנה לרופא מתוך מגוון האפשרויות שהוצעו לכם עד כה.
את המוצרים הללו ורבים נוספים, תוכלו למצוא בחנות העטים היוקרתית דנה עטים.
בחנות האינטרנטית של החברה ניתן לערוך חיפוש מתקדם ולמצוא את המתנה המתאימה לכם לפי שם החברה וטווח המחירים המתאים לכם.
בחירה במוצרים של דנה עטים כמתנה לרופא, תאפשר לכם להיות בטוחים שבחרתם נכון.

לבחירת מתנה יוקרתית לרופא >>

0