מתנה לעורך דין בדנה עטים

ספטמבר 23, 2021

הברכה הנפוצה לראש השנה היא “לשנה טובה תכתבו ותחתמו”. אנשים מאמינים נוטים לראות בחתימה מעין אישור לכך שקיבלו בזכות מתנה מאת עורך דין הצדק שלהם בשמיים – החיים בשנה האחרונה. עם זאת, יש כמה שאלות שאף אחד לא תהה לגביהן.

הראשונה היא, כמובן – מה נחתם לשנה הקרובה? החתימה יכולה להיות זריזה, מהירה וחסרת חשיבות, כזו שעושים באמצעות קצה כרטיס האשראי על גבי קבלה בתחנת הדלק. יכול להיות כי נחתם בצורה ממחושבת על גבי מסמך PDF שבחרנו לא להדפיס כדי להמחיש את יכולותינו הדיגיטליות. אולי החתימה תהיה אישית ואוהבת, בכתב ידינו, כזו שכל פעם משתנה קצת בזכות האותנטיות שלה. 

השאלה השנייה נוגעת יותר לאינטראקציות האנושיות שלנו עם קרובינו, אלו שיוצא לנו לפגוש לפעמים רק בחגים. יש כאלה שהולכים לכל התפילות בחגים, מהסליחות בראש חודש אלול ועד ערבית שאחרי שמחת תורה. אחרים רבים מי יסיע את סבתא בחזרה הביתה מארוחת ראש השנה, והרוב בין לבין. אחת השאלות העומדות לנגד עינינו בארוחות המשפחתיות והמפגשים החברתיים הרבים היא “איזו מתנה להביא לחגים?”. 

אנחנו מחפשים משהו שיהיה איכותי, שימושי ומכובד, כזה שידברו עליו עוד חגים רבים. נקודת התחלה טובה היא כלי כתיבה ומחברות. יש משהו מיושן אך מרגש בהתעסקות של הדברים הפשוטים יותר בחיינו – דף ועט. באמצעות בחירה נכונה וחשיבה בסיסית על נראות המוצר, אפשר למצוא כמה מתנות איכותיות.

יש כמה סוגי מתנות נייר וכתיבה שאפשר לרכוש לאנשים סביבכם, ודירגנו אותם לפי מחיריהם כדי שתוכלו לבחור מה שמתאים לכם אישית.

לבחירת מתנה יוקרתית לעורך דין >>

בין 40 לבין 150 שקלים

בקטגוריה זו תוכלו למצוא את הדברים הבסיסיים והפשוטים יותר.

עט יוקרתי

נכון, תמיד אפשר לקנות מהקיוסק השכונתי עט שקוף, כחול ופשוט, אבל רוב הסיכויים שאותו אחד לא יחזיק מעמד להרבה זמן, וגם תרצו להשתמש בו פחות. 

עפרון מכני יוקרתי

ניתן להסכים שיש קסם מיוחד במילים הנכתבות על ידי עופרת ולא דיו. משהו בהן נראה פשוט יותר. ובכנות, האם הייתם רוצים לכתוב מילים חשובות בעט? הוא ישמש כמתנה משמעותית לעורך דין, לבנקאי או לסופר. כך או כך, מדובר באביזר נהדר לעוסקים במילה הכתובה.

מחברות מעוצבות

מדובר בעולם שלם, אך ננסה שלא להרחיב עליו יותר מדי. מחברת המעוצבת נכונה יכולה להיות נהדרת בתור מתנה לעורך דין וסיכומי הפגישות שלו או בתור יומן יומי לאלו החובבים לרשום תאריכים בכתב יד.

מחברות עור ודמוי עור

כמובן שדמוי עור יעלה פחות מעור אמיתי, אך בשני המקרים מדובר בעיצוב קלאסי, אלגנטי ויוקרתי. מדובר במוצר השלמה נהדר לשאר כלי הכתיבה שעולים יותר, ואפשר להביא אותו במקביל להם, או כמתנת השלמה בחג הבא.

בין 180 לבין 400 שקלים

בחלק זה תוכלו למצוא תיקים (קייסים) לעטים של החברות המובילות, כאלו שישמרו על המתנה רבת הערך שלכם שלמה ובמצב טוב. לא מדובר בתיק פשוט, אלא במוצרים בעבודה איכותית, עשויים עור או דמוי עור. זה עוזר לכך שהם נשמרים לאורך זמן. מתנה זו נהדרת לעורך דין, ומוסיפה יוקרה למשרדו במראה שלה.

 

בין 400 לבין 500 שקלים

בסכומים אלו כבר תוכלו לרכוש עטים איכותיים, כאלו שיוכלו להיות מתנה בפני עצמם.

עט כדורי יוקרתי

אחד שתמיד טוב להחזיק בכיס החולצה. מעבר לכך שמדובר באביזר של ממש, הנותן תחושת מקצועיות לאלו שעובדים אתכם, תוכלו לדעת כי לצד הקרובים לכם יש תמיד עט עובד, והם יוכלו לנהל את עסקיהם ללא חשש מההתקלות הפתאומית ללא כלי כתיבה, והשליפה הנבוכה של עט חצי שבור ממעמקי התיק.

עטים נובעים של Twsbi

חברה זו נודעת באמצעות עיצוביה הייחודים. היא מייצרת עטים שקופים ויפים, המקבלים את צבעם לפי הדיו שמכניסים אליהם. זו עוד דוגמא לכך שמוצר משרדי פשוט יכול להיות קישוט אלגנטי לחדר. בשביל אלו הרואים ערך ביופי ואסתטיקה, זוהי מתנה נהדרת – לדוד עורך הדין, לאחות המנהלת משרד או לסבתא האמנותית.

בסכום של 500 שקלים

ואפילו מעבר לכך. מדובר במתנה לאדם שתרצו להרשים במיוחד.

עטים נובעים יוקרתיים של החברות המובילות

כיצד תדעו האם יש את מה שאתם מחפשים? בחנות דנה עטים אפשר לבחור עטים ומוצרים נוספים לפי חברה וגם לפי טווח מחירים, באמצעות מסנני הבחירה. 

לאלו המשקיעים במיוחד

בהנחה ותרצו להעניק מתנה יקרה באמת, כזו שתרשים ותשמח, אפשר לעשות חבילה של עט נובע, דיו וקייס לעט. כך תוכלו להעניק ליקיריכם את מלוא חווית הכתיבה.

לפעמים אנחנו יכולים להרגיש שמדובר ממש בפסח, וזו קושיה שאף אחד לא רוצה לשאול. הפתרון שלה לעיתים יכול לגרום לנו להיראות ממש כרשעים. נראה שהעידן בו חבילת שוקולדים או בקבוק יין היו קבילים כמתנת חג לקרובים, תם. האנשים בחיינו הם חשובים, ולא רק רגשית. הם יכולים להיות רופאים, מנכ”לים ועורכי דין, ולכן צריך לקנות מתנה המתאימה לעורך דין, מנכ”ל או רופא. הפתרונות למעלה יעזרו בכך.

לבחירת מתנה יוקרתית לעורך דין >>

0