האם עטים יוקרתיים מצדיקים את שווים?

אוקטובר 20, 2021

קל להיות ציני לגבי עטים יוקרתיים ותגי המחיר הנכבדים שלהם. יש שיחשבו שהמטרה היחידה שלהם היא לראות ולהיראות למרות שעט של פילוט ב-5 ש”ח עושה את העבודה לא פחות טוב. עם זאת, כאשר אנו שואלים ‘האם עטים יוקרתיים שווים את זה?’, התשובה מורכבת הרבה יותר מאשר “כן” או “לא” פשוט. עט יוקרתי יכול לגרום לתחושות של סמכות , מעמד או נוסטלגיה או רק לאלו האוהבים אביזרים יפים ומיוחדים.

לאלה שעל הגדר האם עטים יקרים שווים את זה, אנחנו כאן כדי לספר לכם מדוע עטים יוקרתיים מחזיקים גם ערך רב לטווח ארוך.

תחושת אותנטיות ומטרה

עבור חלקם, עטים יקרים שווים את זה בגלל המותרות האובייקטיביות שלהם. הם מסמלים סמכות ומציגים גישה של ידע ומומחיות. בעלות על עט שאינו לשימוש חד פעמי אלא מעיד על קביעות – היא תחושה מיוחדת שאנשים רבים נהנים ממנה!

מיתוס אחד לגבי החזקת עט יוקרתי הוא שזו בעיה של הערכה עצמית: אנשים מפנים את תשומת ליבם לחפצים מפוארים בכדי לגרום לעצמם להרגיש טוב. אנחנו לא תמיד מסכימים! 

לתחושת הנאה אישית והנאה מכתב יד אין דומה לעטים יוקרתיים או הנקראים על ידי חלק מהאוכלוסייה עטים יקרים.

חסוך כסף בטווח הארוך

האם אי פעם מצאת את עצמך רוכש מספר עטים פשוטים כול חודש? תחשוב על כל הכסף שאתה זורק במשך שנה! מיתוס שאנו שומעים לעתים קרובות על עטים יוקרתיים הוא שהם יקרים מדי. אנחנו לא מבקשים מכם להוציא מיליונים; עם זאת, אם עדיין אינכם מסכימים כדאי לקרוא על יצרניות גדולות שהחלו לייצר עטים מלפני 100 שנים ויותר ועדיין קיימות בעולם הדיגיטלי. מחשבה נוספת היא כאשר חושבים אם עטים יוקרתיים שווים את זה הוא שהם יכולים לחסוךלכם כסף בטווח הארוך ולכן הם השקעה מצוינת. עט יקר יחזיק לך זמן רב יותר בלחץ של שימוש רב יותר, וכאשר נגמר לך הדיו, פשוט תקנה מילוי דיו בעלות נמוכה. אופנתי וחסכוני.

עשוי לשפר את כתב היד

עכשיו, אל תצפו לניסים; אתה לא הולך להפוך לקליגרף בן לילה! עם זאת, עטים יוקרתיים מציעים חווית כתיבה מעודנת יותר, מה שהופך את תהליך הכתיבה שלך לחלק ומסודר יותר. עטים שונים מתאימים יותר לסגנונות כתיבה שונים, כך שמציאת העט המושלם שלך תעשה הבדל עצום בעת הכתיבה. האיזון, המשקל והתייחסות למוצר מביאים לחוויית כתיבה מיוחדת יותר. להרגשה מהנה יותר ולפיכך כתב יד מסודר יותר.

 

מתנת יוקרה פונקציונלית

כל כך קשה לבחור מתנות לאהובים. לבלונים, פרחים או אלכוהול אין קביעות, כך שתרצו להעניק למקבל משהו בלתי נשכח יותר. אם אתם תוהים האם עטים יקרים שווים את זה?’ או ‘האם עט יוקרתי מספיק מיוחד?’, אנו טוענים שכן! עטים יוקרתיים הם מתנה מצוינת בשל האלגנטיות והעמידות שלהם. הם מייצגים כוח וחוסן ולכן מהווים מתנת תודה והוקרה  או לקבלת תפקיד חדש וכיו”ב. להצעות לאפשרויות עטים יוקרתיים במחירים סבירים, ריכזנו את מיטב יצרניות העטים באתר שלנו www.danapens.co.il.

ירושה משפחתית סנטימנטלית.

בשל עמידותם של עטים יוקרתיים, הם יוצרים ירושה משפחתית מצוינת. אם העט ניתן לאירוע מיוחד, המקבל בדרך כלל ישמור את המתנה לאורך שנים רבות כדי שיוכל להעביר אותה דרך המשפחה.

 מי יודע – זה יכול לעלות באופן דרסטי בערך שלו! בנוסף, היא הופכת ליותר מתנה סנטימנטלית ונוסטלגית שכל המשפחה תוקיר במשך שנים רבות.

אלטרנטיבה ידידותית לסביבה

אנשים רבים עשויים לחשוב שקניית עט יוקרתי נחשבת בלתי הגיונית; עם זאת, אנו סבורים כי מדובר ברכישה שקולה ומצפונית. למודעים לסביבה שבינינו, עטים יוקרתיים שווים את זה כדי לסייע בהפחתת טביעת הרגל הפחמנית שלך. על ידי החלפת עטים מפלסטיק לשימוש חד פעמי בעטים מחומרים עמידים יותר לאורך זמן, אתם תורמים כדי להגן על הסביבה. ייצור יתר של עטים זולים וחיי המדף הקצרים תורמים באופן מאסיבי לפסולת הטמנה. כדי להחמיר את המצב, רוב העטים הזולים הם גם לא מתכלים. אתם מבצעים שינויים קטנים, אכפתיים, שקולים לקראת סוגיה גדולה יותר על ידי השקעה בעט יוקרתי.

 

0