דנה עטים - אחת מחנויות העטים הטובות בעולם.

דנה עטים הוקמה מתוך עסק משפחתי נוסף של משפחת דנה, “דפוס דנה”.
“דנה מכשירי כתיבה”, אשר הוקמה ב1976 ברחוב דיזינגוף 74 בתל אביב, הייתה לסנונית הראשונה בענף מכשירי הכתיבה, החנות שימשה כמרכז למוצרי כתיבה ייחודים ויוקרתיים, יחד עם מוצרי עור ותיקים יוקרתיים.

בשנת 95 החליט שמעון דנה על הקמת חנות מיוחדת המתמחה בעטים בלבד, ברח’ דיזינגוף 74, זו הייתה התגשמות חלום עבור שמעון דנה, אשר היה ידוע כמומחה וכאספן נלהב של עטים נובעים.

שמעון דנה הוא אחד ממומחי העטים הגדולים בעולם, בראשית דרכו הוא התמחה במפעל העטים ווטרמן שבצרפת כדי ללמוד על תהליכי ייצור העטים והציפורנים. ב98 שמעון עיצב את העט המיוחד לציון 50 שנה למדינת ישראל אשר יוצר על ידי חברת OMAS ונמכר בהצלחה רבה בכל מדינות העולם. ב99 התמנה ליועץ הראשי של חברת PELIKAN, ענקית מכשירי הכתיבה הגרמנית. ניתן לומר כי שמעון דנה הביא את המודעות לעטים לכלל הציבור הרחב בישראל למעשה הוא שם את ישראל על המפה העולמית כמובילה בביקוש לעטים נובעים.

שמעון דנה

“דנה עטים” נבחרה ע”י הירחון PEN WORLD כאחת מעשר חנויות העטים הטובות בעולם בזכות:
מבחר העטים, עיצוב החנות, שירות הלקוחות, מקצועיות.

בשנת 95 הקמנו את מועדון אוהבי העט” – PENS LOVER CLUB המונה כיום מעל ל-2,000 אוהבי עטים. שמעון דנה נמנה בין 19 המומחים בעולם אשר קיבלו את ההרשאה לתיקון ושיפוץ עטים מיצרניות העטים כמו פרקר, שפר, ווטרמן, פליקן, מון בלאן, ויסקונטי, אורורה, סיילור ועוד.
“דנה עטים” משמשת כמעבדה המובילה בארץ לתיקון עטים, מתמחים בשיפוץ עטים נובעים ועתיקים ובשיקום ציפורנים. כמו כן, ניתן לקבל יעוץ לכל הקשור לאוספי עטים.

1
0